X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

باشگاه نیوکاسل 29 خرداد به یک ایرانی واگذار می شود

دوشنبه 18 خرداد‌ماه سال 1388 ساعت 09:25 ق.ظ


سرمایه گذار ایرانی مقیم امارات روز 29 خردادماه جاری باشگاه نیوکاسل انگلیس را خریداری می کند.

"سیروس محجوب" روزشنبه در گفت وگو با ایرنا با بیان مطلب فوق افزود: جلسه نهایی خرید باشگاه دسته اولی نیوکاسل انگلیس روز 29 خردادماه جاری با حضور "مارک اشلی" مالک باشگاه نیوکاسل و "علی دایی" سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در لندن برگزار می شود.

وی مبلغ پیشنهادی مسوولان باشگاه نیوکاسل را 170 میلیون پوند اعلام کرد و اظهار داشت: 70 میلیون پوند به خاطر بدهی های این باشگاه باید به طلبکاران پرداخت شود که در این جلسه دراین خصوص بحث و تبادل نظر خواهد شد.

سرمایه گذار ایرانی مقیم امارات با رد شایعاتی مبنی بر حضور "علی دایی"به عنوان سرمربی آینده تیم نیوکاسل گفت: دایی به عنوان مدیر فنی درباشگاه فعالیت خواهد کرد به طوریکه با نظر وی، سرمربی انگلیسی فصل بعد نیوکاسل مشخص می شود.
وی با بیان اینکه برنامه های بلندمدتی را برای بازیکنان ایرانی طراحی کرده است، افزود: هیچ بازیکنی ایرانی فصل آینده در تیم نیوکاسل حضور نخواهد داشت بلکه در سال های آینده چند بازیکن جوان و مستعد ایرانی وارد این تیم می شوند.
تاکنون نمایندگان باشگاه نیوکاسل چند جلسه را با محجوب برای فروش این باشگاه در دوبی امارات برگزار کرده اند که آخرین مذاکره دو طرف روز 29 خردادماه در لندن برگزار خواهد شد. 


منبع:ایرنا

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo