X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

دختر بدلکار ایرانی از دکل 40متری پرید +عکس

سه‌شنبه 13 بهمن‌ماه سال 1388 ساعت 05:54 ب.ظ

در مجموعه بانجی جامپینگ گنج نامه همدان یک دختر بدلکار ایرانی با پرچم کشورمان از دکل 40متری پرید.

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، در حاشیه جشنواره زمستانی همدان که به منظور استفاده از ظرفیت‌های گردشگری این استان برپا شده است، مهسا احمدی 20ساله با پرش از دکل 40متری بانجی جامپینگ حاضرین را محو قدرت‌نمایی خود کرد.

در این پرش که در حضور سفرای کشورهای مختلف خارجی و از دکل بانجی جامپینگ گنج‌نامه همدان انجام شد، این دختر بدلکار با بستن پرچم ایران اقدام به این پرش بلند کرد که مورد استقبال حاضران قرار گرفت.

مازیار فرزانه، روابط عمومی گروه بدلکاران 13 با اعلام این خبر به فارس گفت: مهسا احمدی تنها دختر عضو گروه بدلکاران 13 است و این گروه مسئولیت اجرای برنامه پرش‌های بانجی جامپینگ را برعهده دارد. او در پرش خود نیز موفق بود و توانست حاضرین را به تشویق خود وا دارد.

گروه بدلکاران13 در این جشنواره زمستانی حرکات نمایشی دیگری از جمله آتش‌سوزی فردی و ... را نیز به اجرا گذاشتند که مورد استقبال عکاسان رسانه‌های گروهی قرار گرفت.


باشگاه بانجی جامپینگ ایران که دومین مجمعه بانجی در ایران محسوب می‌شود، 2 ماه پیش در مجموعه توریستی ـ تفریحی تله‌کابین گنج‌نامه همدان افتتاح شد.
تجهیزات این سازه از طریق انجمن ورزش‌های هوایی وارد ایران شده و با بهره‌برداری از این سازه علاقمندان به این رشته مفرح و جذاب ورزشی می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.
اولین سازه بانجی جامپینگ ایران در سال 1386 در مجموعه تله‌کابین توچال افتتاح شد.
این رشته ورزشی زیر نظر انجمن ورزش‌های هوایی فعالیت و از ورزش‌های ثبت شده در سازمان تربیت‌بدنی محسوب می‌شود.

همچنین سومین باشگاه بانجی جامپینگ ایران در حال ساخت است و قرار است اردیبهشت‌ماه سال آینده در مجموعه ورزشی انقلاب به بهره‌برداری برسد.


منبع

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo