X
تبلیغات
رایتل

بانک ملی سرویس شبانه‌روزی دریافت و واریز وجه را عملیاتی کرد

یکشنبه 28 شهریور‌ماه سال 1389 ساعت 04:59 ب.ظ


بانک ملی ایران با راه‌اندازی دستگاه‌های خود دریافت لحظه‌ای برای اولین بار در کشور عملیات دریافت و واریز وجوه نقد مشتریان را به صورت لحظه‌ای و در تمامی ساعات شبانه‌روز امکان‌پذیر کرد.

 این بانک با نصب 25 دستگاه خود دریافت در پایگاه‌های شبانه‌روزی خود در سراسر کشور، از این پس چک‌ها و وجوه واریزی مشتریان را به صورت 24 ساعته دریافت می‌کند.

 


دستگاه‌های خود دریافت بانک ملی ایران خدمت جدید این بانک در حوزه الکترونیک است که ضمن دریافت چک‌های کلر و ارائه رسید همراه تصویر پشت و روی چک به مشتریان روزانه تا سقف 50 میلیون ریال وجه نقد و ایران چک را از مشتریان دریافت می‌کند.


بر این اساس مشتریان این بانک با استفاده از ملی کارت خود می‌توانند با مراجعه به دستگاه‌های خود دریافت علاوه بر بهره‌مندی از خدمات خودپردازها به جز پرداخت وجه در تمامی ساعات شبانه‌روز وجوه مورد نظر را به حساب‌های دلخواه واریز کنند که این وجوه به صورت لحظه‌ای به آن حساب‌ها واریز خواهد شد.
گفتنی است هم اکنون 25 دستگاه خود دریافت در سراسر کشور از جمله سه دستگاه خود دریافت در پایگاه‌های شبانه‌روزی شعب تجریش و هفت تیر و همچنین در محل شعبه مرکزی تهران فعال است و قرار است تا پایان سال تعداد این دستگاه‌ها در سراسر کشور به 100 عدد برسد.

منبع

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo