شهاب ملی ( شبکه هوشمند الکترونیک بانک ملی )

پنج‌شنبه 26 بهمن‌ماه سال 1391 ساعت 11:42 ق.ظ

شهاب ملی شعب تمام الکترونیک و بدون کارمندی هستند که به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به مشتریان بانک می باشند.

این شعب برای اولین بار در کشور راه اندازی گردیده و اکثر خدمات بانکی را بدون مراجعه به کارکنان بانک از طریق دستگاههای مختلف بانکی امکان پذیر می سازند.

شعب تمام الکترونیک بصورت شبانه روزی بوده و بدون محدودیت زمانی آماده خدمت رسانی به مشتریان بانک هستند.


شعب تمام الکترونیک. شعبی که تمامی عملیات بانکی، غیر از موضوع تسهیلات اعطائی، بدون کارمند. در شب. در روز. در آن انجام می گیرد. تبدیل انواع ارزها به ریال و برعکس. با دستگاه های اتوماتیک. تولید و تحویل آنی انواع کارت های هدیه با هر مبلغی. با هر طرحی. با هر متن و ترکیبی. پرداخت ها. دریافت ها . انتقال وجوه. خریدهای شارژ. خرید بلیط اتوبوس و خیلی چیزهای دیگر.

شهاب ملی در جشنواره مرحوم نوربخش ، جشنواره ای که بدیل جشنواره خوارزمی در نظام بانکی است، به عنوان طرح نمونه و برتر انتخاب شد.

"شهاب ملی" در اداره ثبت اختراعات و ابداعات رسما بنام بانک ملی ثبت شده است. در مرحله اول یک صد شعبه راه می افتد . راه می افتد و نوآوری جدیدی ارائه می دهد. در مرحله بعدی 300 شعبه راه اندازی خواهد شد .

برای "شهاب ملی" طراحی نمای داخلی و بیرونی منحصر بفردی با تابلوی قشنگ و زیبای مخصوص به خودش انجام گرفته است . انجام گرفته و به همه ادارات امور شعب ابلاغ شده است .ابلاغ شده است تا مطابق این الگو ها ، مطابق این طرح ها در سراسر کشور تأسیس و راه اندازی شوند.

شکوفایی تاثیرات این طرح و خدمت در نظام بانکی کتمان ناپذیر هستند. برخی بانک ها از این طرح الگو برداری کرده و دست بکار شده اند که مایه خوشحالی است. بانک ملی در نوآوری پیشرو بوده و بسان لکوموتیو قطار بانکی کشور وقتی راه می افتد همه بانک ها پشت سرش راه می افتند. آن چه به سود کشوراست. به نفع مردم و به کام همه.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo